Kvalitné Twitter účty na Slovensku a v Čechách
Kvalitné Twitter účty
na Slovensku a v Čechách
Sleduj prezentácie o Twittri:
  • Twitter na SK a v CZ
  • Použitie Twittru na SK a v CZ
  • Geolokácia Twittru na SK a v CZ
  • Followings na SK a v CZ

Twitter účet: Michael Romancov

Michael Romancov
Michael Romancov
@michaelromancov (ID: 2164413048)
Politický geograf UK FSV Praha a Metropolitiní univerzita Praha
Praha | Neznámy | Súkromná osoba
152 zoznamov
 

Na Twittri od:

30. október 2013 10:00:52

Posledný twít:

16. november 2018 12:04:44

Týždenná frekvencia:

140 twítov za týždeň

Pomer počtu odoberateľov a sledovaní:

44.0635

Aktualizácia účtu na Mráčiku:

16. november 2018 15:06:22

 

medzi obľúbené.

 

 

Podobné Twitter účty

  1. KATY PERRY @katyperry
  2. Justin Bieber @justinbieber
  3. Barack Obama @BarackObama
  4. Rihanna @Rihanna
  5. Taylor Swift @taylorswift13
  6. Lady Gaga @ladygaga
  7. Ellen DeGeneres @TheEllenShow
  8. Cristiano Ronaldo @Cristiano
  9. YouTube @youtube
  10. Justin Timberlake @jtimberlake
  11. Kim Kardashian West @KimKardashian
  12. Ariana Grande @ArianaGrande
  13. Selena Gomez @selenagomez
  14. Demi Lovato @ddlovato
  15. Britney Spears @BritneySpears
  1. Donald J. Trump @realDonaldTrump
  2. Twitter @Twitter
  3. CNN Breaking News @cnnbrk
  4. jimmy fallon @JimmyFallon
  5. Bill Gates @BillGates
  6. Narendra Modi @narendramodi
  7. The New York Times @nytimes
  8. LeBron James @KingJames
  9. Neymar Jr @neymarjr
  10. CNN @cnn
  11. Miley Ray Cyrus @MileyCyrus
  12. Niall Horan @NiallOfficial
  13. BBC Breaking News @BBCBreaking
  14. Drizzy @Drake
  15. Instagram @instagram
Vyhľadaj twíty







Vyhľadaj Twitter účet







Nový Twitter účet


@


Najnovšie Twittre
TOP 15 SK Twittrov
TOP 15 CZ Twittrov
Užitočné odkazy