Kvalitné Twitter účty na Slovensku a v Čechách
Kvalitné Twitter účty
na Slovensku a v Čechách
Sleduj prezentácie o Twittri:
  • Twitter na SK a v CZ
  • Použitie Twittru na SK a v CZ
  • Geolokácia Twittru na SK a v CZ
  • Followings na SK a v CZ

Twitter účet: Dorota Miśkiewicz

Dorota Miśkiewicz
Dorota Miśkiewicz
@dmiskiewicz (ID: 409414836)
A hugely talented singer, violinist, composer and songwriter.
Warsaw | Neznámy | Súkromná osoba
4 zoznamy
 

Na Twittri od:

10. november 2011 19:11:15

Posledný twít:

11. jún 2018 08:36:14

Týždenná frekvencia:

2 twítov za týždeň

Pomer počtu odoberateľov a sledovaní:

94.75

Aktualizácia účtu na Mráčiku:

20. jún 2018 19:53:11

 

medzi obľúbené.

 

 

Aktuálne twíty...

Dorota Miśkiewicz
Dorota Miśkiewicz @dmiskiewicz
11. jún 2018 08:36:14
https://t.co/lXGg5IBBZE zagramy podczas jubileuszowej edycji Festiwalu Singera w Warszawie! Razem ze mną Włodzimier… https://t.co/4rR7xAsuHl

Detail twítu Odpovedaj Retwítuj Obľúbený Zdroj: Facebook

 
Dorota Miśkiewicz
Dorota Miśkiewicz @dmiskiewicz
8. jún 2018 15:48:40
Niewiele tu widać, więc możecie uwierzyć na słowo (lub wczytać się z lupą), że 9.07 zagramy w Piwnicy pod Baranami… https://t.co/xvDNmOfipu

Detail twítu Odpovedaj Retwítuj Obľúbený Zdroj: Facebook

 
Dorota Miśkiewicz
Dorota Miśkiewicz @dmiskiewicz
1. jún 2018 10:10:01
Wszystkim dzieciom wszystkiego najlepszego!!! Oto nasze pierwsze wykonanie piosenek dziecięcych Lutosławskiego i Tu… https://t.co/3reeS2nFZN

Detail twítu Odpovedaj Retwítuj Obľúbený Zdroj: Facebook

 
Dorota Miśkiewicz
Dorota Miśkiewicz @dmiskiewicz
28. máj 2018 08:23:34
Fotki z koncertu w 12on14 Jazz Club w Warszawie. Było ciepło :) ale i przyjemnie! https://t.co/rolqUnNPvb

Detail twítu Odpovedaj Retwítuj Obľúbený Zdroj: Facebook

 
Dorota Miśkiewicz
Dorota Miśkiewicz @dmiskiewicz
23. máj 2018 08:02:08
https://t.co/lXGg5IBBZE w Gdańsku! Włodzimierz Nahorny, Włodzimierz Nahorny, Michał Tokaj, Dominik Wania oraz Atom… https://t.co/QOgJkRetkh

Detail twítu Odpovedaj Retwítuj Obľúbený Zdroj: Facebook

 
 

Podobné Twitter účty

  1. KATY PERRY @katyperry
  2. Justin Bieber @justinbieber
  3. Barack Obama @BarackObama
  4. Rihanna @Rihanna
  5. Taylor Swift @taylorswift13
  6. Lady Gaga @ladygaga
  7. Ellen DeGeneres @TheEllenShow
  8. Cristiano Ronaldo @Cristiano
  9. YouTube @youtube
  10. Justin Timberlake @jtimberlake
  11. Twitter @Twitter
  12. Kim Kardashian West @KimKardashian
  13. Britney Spears @BritneySpears
  14. Ariana Grande @ArianaGrande
  15. Demi Lovato @ddlovato
  1. Selena Gomez @selenagomez
  2. CNN Breaking News @cnnbrk
  3. Donald J. Trump @realDonaldTrump
  4. jimmy fallon @JimmyFallon
  5. Bill Gates @BillGates
  6. Narendra Modi @narendramodi
  7. The New York Times @nytimes
  8. LeBron James @KingJames
  9. Miley Ray Cyrus @MileyCyrus
  10. CNN @cnn
  11. Neymar Jr @neymarjr
  12. Niall Horan @NiallOfficial
  13. Instagram @instagram
  14. BBC Breaking News @BBCBreaking
  15. Drizzy @Drake
Vyhľadaj twíty







Vyhľadaj Twitter účet







Nový Twitter účet


@


Najnovšie Twittre
TOP 15 SK Twittrov
TOP 15 CZ Twittrov
Užitočné odkazy